NISSAN QASHQAI

 

Kiedy tworzymy innowacyjne technologie, inspirując się ludzką percepcją, możemy sięgać o wiele dalej. Odkryj Nissana QASHQAI, oryginalny miejski crossover z technologią ProPILOT*, która odmieni Twój dotychczasowy sposób prowadzenia samochodu. Przygotuj się na nowe wrażenia z jazdy i zostaw wszystko inne za sobą…


TWOJA EKSKLUZYWNA OFERTA

 

Nissan QASHQAI
Z SYSTEMEM ProPILOT*


od 1 035 zł/miesięcznie (RRSO 8,67%)**
z rozszerzoną gwarancją do 5 lat***

 

 

propilot

Po prostu naciśnij niebieski przycisk, a Twój Nissan QASHQAI zacznie odczytywać sytuację na drodze, zapewniając Ci bezpieczeństwo i nowe wrażenia z jazdy.

 

To właśnie jest wolność: funkcja ProPILOT* wspiera kierowcę w sterowaniu, przyspieszaniu i hamowaniu, utrzymując samochód na pasie ruchu, zachowując bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu i automatycznie zatrzymując auto w korkach. 

 

 Oryginalny miejski crossover charakteryzuje się aerodynamicznym designem i siedzeniami w jednolitym stylu, które zapewniają większy komfort. Wyposażony jest w inteligentne technologie, które przesuwają granice możliwości:

* Inteligentny system kamer 360°

* Inteligentny system hamowania awaryjnego z funkcją rozpoznawania pieszych

* Nowy NissanConnect

* I wiele więcej…  

 

  NISSAN QASHQAI. TECHNOLOGIA, KTÓRA PORUSZA


 

*ProPILOT: Nie we wszystkich modelach stanowi on standardowe wyposażenie. Nie zwalnia kierowcy od odpowiedzialności i z konieczności zachowania czujności. ProPILOT: Nie we wszystkich modelach stanowi on standardowe wyposażenie. Nie należy polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających udogodnienia dla kierowcy. Systemy wspomagające nie stanowią automatycznego systemu kierowania i wspomagają kierowcę tylko w ramach fizycznych ograniczeń systemu. Nie zastępują one właściwych procedur jazdy, które zawsze muszą być dostosowane do własnych możliwości, przepisów ruchu drogowego oraz warunków drogowych i warunków ruchu drogowego. System ProPilot wymaga ciągłego nadzoru ze strony kierowcy i nie zwalnia z odpowiedzialności zachowania ostrożności podczas prowadzenia. Użytkowanie systemu ProPilot zaleca się podczas jazdy autostradą. Nie został on opracowany do jazdy w warunkach miejskich.
**Prezentowana rata miesięczna dotyczy modelu Nissan Qashqai N-Connecta DIG-T 160 DCT z ProPilot.Oferta może się różnić w zależności od wersji modelu. Oferta jest ważna od dnia 20.05.2019 do wyczerpania zapasów. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce.
***Rozszerzona Gwarancja Nissana jest produktem ubezpieczeniowym, oferowany przez Nissan International Insurance Ltd. Oferowane dodatkowe 2 lata rozszerzonej gwarancji jest ważne dla limitu 100.000 km. (Oprócz 3-letniej gwarancji producenta, oferowany produkt rozszerzonej gwarancji obejmuje dodatkowe 2 lata lub łączny przebieg 100.000 km w okresie 5 lat, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Informacja nie jest kompletna. Produkt jest zgodny z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy skontaktować się z autoryzowanym dealerem Nissana. Zdjęcia są jedynie ilustracją. Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy.