Nowy Nissan Qashqai

 

 

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd

Sylwetka Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznym proporcjom SUV-a, doskonałym oświetleniem w technologii LED i masywnymi 20-calowymi felgami ze stopu metali lekkich. Bogatsza oferta kolorów daje pewność wyróżnienia się z tłumu.

 

Zachwycające rozwiązania

Rozgość się w fotelach ze skóry Nappa (*) z opcją masażu dla przedniego rzędu. Daj się oczarować cyfrowemu wyświetlaczowi i zaawansowanym technologiom łączności. Kiedy doświadczysz jak przestronne jest wnętrze - nie będziesz mógł się mu oprzeć.

 

Kolory i wymiary

Większy wybór kombinacji kolorów niż kiedykolwiek, nowe dwukolorowe nadwozie, które podkreśla linie nawiązujące do stylistyki coupé. W Nissanie Qashqai nigdy nie chodziło o wtopienie się w tłum.

Odkryj wersję limitowaną: NISSAN QASHQAI PREMIERE EDITION

Zostań jednym z pierwszych właścicieli Zupełnie Nowego Nissana Qashqai, w limitowanej wersji Premier Edition. Wyróżnia ją dwukolorowe nadwozie i bogaty pakiet zaawansowanych technologii. Nie unikniesz zazdrosnych spojrzeń.

Inteligentna moc z myślą o zmieniającym się świecie

Pewniejsze prowadzenie i bardziej ekscytująca jazda - dzięki nowym układom napędowym. Technologia miękkiej hybrydy (mild hybrid) zwiększa wydajność. Qahqai e-POWER (6) łączy zalety samochodu elektrycznego z wygodą korzystania z silnika benzynowego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie, niezrównaną płynność jazdy i ciszę, znane z prowadzenia aut elektrycznych.

 

WSPARCIE DLA KIEROWCY

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility zapewnia lepszą pewność siebie kierowcy oraz łączność ze światem podczas każdej podróży. Teraz będziesz bardziej świadomy na drodze, a nawet możesz liczyć na wsparcie, kiedy go potrzebujesz

Celebruj swój własny styl

W eleganckim otoczeniu możesz więcej. Innowacyjne akcesoria lifestyle'owe do Nissana Qashqai są idealne do jazdy po mieście i na rodzinną wyprawę.

 

CENNIK NOWY QASHQAI