Zaawansowany technologicznie, w 100% elektryczny

CZY NISSAN LEAF TO DOBRY WYBÓR DLA MNIE?

Najlepiej sprzedający się samochód elektryczny w Europie zapewnia moc 149 KM przy zerowej emisji spalin**** w codziennej jeździe po mieście, wktórej dominuje system e-Pedal™, a ProPILOT*** ułatwia przetrwanie korka.

  

 

JAK ŁADUJE SIĘ NISSANA LEAF?

Szeroka gama sposobów ładowania – od gniazdka elektrycznego w domu po publiczne punkty szybkiego ładowania – sprawia, że Nissan LEAF dostosowuje się do Twojego rytmu, stylu życia i jazdy.

 

CZY PROWADZENIE NISSANA LEAF JEST PRZYJEMNE?

Nissan LEAF wyposażony w pakiet Nissan Intelligent Mobility całkowicie odmieni Twój sposób przemieszczania się dzięki technologiom, które zapewnią Ci łączność ze światem, pewność siebie za kierownicą… i niezapomniane doznania. Będziesz bardziej świadomy na drodze i możesz liczyć na wsparcie, kiedy będziesz go potrzebować. Nissan Intelligent Mobility po prostu ułatwia życie. To rozwiązanie przyszłości, które jest gotowe dla każdego. Już teraz.

 

NISSAN E-PEDAL™: PRZYSPIESZANIE I ZWALNIANIE JEDNYM PEDAŁEM

NOWY SPOSÓB JAZDY

 


Przyspieszanie, hamowanie i zatrzymywanie samochodu – wszystko jednym pedałem. Nowatorska technologia e-Pedal™ to wszystko, czego potrzebujesz w Nissanie LEAF. Prosto i przyjemnie!

 

 

STYLISTYKA NADWOZIA NISSANA LEAF

Ostre i aerodynamiczne linie kultowego pływającego dachu, zwężająca się maska i charakterystyczne eleganckie niebieskie akcenty sprawiają, że Nissan LEAF idealnie wpasowuje się w otoczenie.
Kultowy pływający dach 
Stylowy tylny dyfuzor
Charakterystyczny grill w kształcie litery „V”
Inteligentny system automatycznych reflektorów przednich w technologii LED

 

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD?

Mniejsza liczba części ruchomych w Nissanie LEAF oznacza niższe koszty utrzymania, a w 100% elektryczny napęd przekłada się na ograniczenie kosztów eksploatacji. Ma wszystko, czego pragniesz.

 

AERODYNAMICZNY DESIGN
PŁYNIE
NA
DRODZE