NOWY NISSAN X-TRAIL z napędem e-POWER

 

Nowy Nissan X-Trail z napędem e-POWER. Zachwyć się prowadzeniem

Kto by pomyślał, że elektryfikacja może być tak ekscytująca? Nowy Nissan X-Trail wykorzystuje dwie zaawansowane, innowacyjne technologie, które w porównaniu z tradycyjnym silnikiem benzynowym zapewniają bardziej dynamiczną, cichą i oszczędną jazdę¹. Unikalna technologia e-POWER różni się od tradycyjnej hybrydy, ponieważ bateria ładowana jest przez silnik benzynowy i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępna jest również opcja z technologią e-4ORCE 4WD, która zapewnia jeszcze większą kontrolę i stabilność jazdy

 

Wyjątkowe i ekscytujące wrażenia z prowadzenia bez podłączania samochodu do sieci elektrycznej. Odkryj możliwości technologii e-POWER

 

Gotowy gdziekolwiek jesteś

Napęd e-POWER to wyjątkowa, zelektryfikowana technologia, która wykracza poza technologię hybrydową. Poczuj przyjemność prowadzenia samochodu elektrycznego za sprawą naszego nowego układu napędowego e-POWER w Nissanie X-Trail. e-POWER to unikalna technologia Nissana, która jest czymś innym niż rozwiązania w tradycyjnym silniku hybrydowym. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Dzięki temu jazda jest bardziej cicha i oszczędna.

 

Ten mocny zelektryfikowany napęd zapewni przyjemność z podróżowania kierowcy i pasażerom. e-4ORCE to innowacyjna technologia zapewniająca napęd na wszystkie koła i idealną równowagę między mocą a niespotykaną kontrolą samochodu. Większą przyczepność i stabilne prowadzenie masz w pakiecie.

 

e-Shifter: automatyczna skrzynia  biegów

Pięknie zaprojektowany przełącznik e-Shifter umożliwia wybór trybów jazdy. Tradycyjny tryb D oraz tryb B zapewniający zwiększone hamowanie, a co za tym idzie lepsze odzyskiwanie energii dostępny w modelach z napędem e-POWER oraz e-4ORCE.

 

 

 

 

 

 

Komfort i stabilność niezależnie od zajmowanego miejsca

Przyspieszanie, hamowanie i skręcanie - wszystko to wpływa na stabilność jazdy. Nissan X-Trail nowej generacji z napędem e-4ORCE 4WD zapewnia niemal idealny rozkład masy i precyzyjną kontrolę momentu obrotowego, co przekłada się na płynną i stabilną jazdę. Wypoczęci i zrelaksowani pasażerowie podziękują Ci po dotarciu na miejsce, bez względu na to, gdzie siedzieli w samochodzie.

 

 

 

 

 

Pięć trybów jazdy umożliwi Ci znakomite poradzenie sobie w każdej sytuacji

 

 

 

e-Pedal Step

e-Pedal Step to autorska technologia Nissana, która pozwala efektywnie przyspieszać i zwalniać przy użyciu tylko pedału gazu przy prędkościach powyżej 10 km/h. Pedał hamulca służy jedynie do ostrzejszego hamowania i całkowitego zatrzymania samochodu2.