PORUSZAJĄCA MOC HYBRYDY

Odkryj układy napędowe Nissana Juke

Nissan Juke Hybrid wyposażony został w inteligentną przekładnię hybrydową, która zmienia tryby jazdy, dopasowując się do warunków drogowych. Dzięki temu można cieszyć się szybką, cichą i wydajną jazdą przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa (5 l/100 km w cyklu mieszanym wg WLTP)⁸. Dostępna jest również opcja z silnikiem benzynowym o mocy 114 KM.

 

Stworzony, by zachwycać. Nissan Juke z napędem hybrydowym

Za kierownicą tego zelektryfikowanego modelu poczujesz prawdziwe emocje. Nissan Juke Hybrid wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która łączy atuty silnika elektrycznego i benzynowego, oferując do 19% niższe zużycie paliwa1. Dzięki temu jazda jest przyjemna, precyzyjna, cicha i wydajna. Nissan Juke może być również wyposażony w silnik benzynowy DIG-T o mocy 114 KM z ręczną skrzynią biegów lub przekładnią automatyczną DCT.

 

Technologia, która wyzwala emocje. Odkryj śmiałe, porywające i zelektryzowane wrażenia za kierownicą

Poczuj, jak samochód doskonale reaguje na pedał przyspieszenia dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu silnika elektrycznego. Technologia, w którą wyposażony jest Nissan Juke Hybrid, wykorzystuje bezsprzęgłową, inteligentną przekładnię wielotrybową inspirowaną samochodami Formuły E, gdzie silnik elektryczny i benzynowy pracują niezależnie lub razem, zapewniając większą szybkość reakcji i dynamikę prowadzenia. Pojazd wybiera jeden z trybów, aby dopasować się do stylu kierowcy, zapewniając moc i przyjemność z jazdy.