Pakiety przeglądów

 
 

NISSAN UŁATWIA SERWISOWANIE POJAZDU

Pakiet Przeglądów Okresowych to zaplanowany grafik przeglądów, który obejmuje wszystkie rutynowo sprawdzane aspekty techniczne oraz operacyjne, zgodnie z zaleceniami Nissana.

Gwarancja obejmuje konkretny pojazd. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego samochodu, szczęśliwy nabywca będzie mógł korzystać z tego samego poczucia pewności.

Pakiet Przeglądów Okresowych można wykupić do 12 miesięcy od zakupu nowego auta lub do pierwszego przeglądu zgodnie z grafikiem serwisowania.

ZADANIEM NISSANA JEST UŁATWIĆ TWÓJ SERWIS

Wszelkie działania objęte Pakietem Przeglądów Okresowych są realizowane zgodnie z grafikiem serwisowania oraz z wykorzystaniem oryginalnych części Nissana. Cała nasza kadra składa się z wyszkolonych mechaników Nissana, aby zapewnić Twojemu autu obsługę na jaką zasługuje.

Stała cena zapewnia, że od samego początku wiesz ile zapłacisz za serwis swojego samochodu. Kwota zależy od posiadanego modelu oraz wersji silnikowej:

PIĘĆ POWODÓW, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ SKORZYSTAĆ Z SERWISU NISSANA

Oryginalne części Nissana
Części te, wyprodukowane zgodnie z tymi samymi standardami co nasze pojazdy, zostały zaprojektowane specjalnie dla danego modelu, co oznacza, że działają skuteczniej, oferując Ci wyższy poziom bezpieczeństwa i dłuższą żywotność.

Bezpłatne sprawdzenie przypomnień i kampanii serwisowych
Automatycznie sprawdzimy Twój samochód i jego funkcje, aby sprawdzić, czy nie wymaga on aktualizacji oprogramowania związanej z wycofaniem z rynku lub kampanią serwisową. Pomaga nam to zapewnić Ci ciągłe bezpieczeństwo w samochodzie i zapewnić trwałość Twojego pojazdu.

Technicy przeszkoleni przez Nissana
Nasi wykwalifikowani technicy przeszli specjalistyczne szkolenia, dzięki czemu wiedzą wszystko o serwisowaniu, naprawianiu i konserwacji pojazdów marki Nissan.

Jazda bez zmartwień
W przypadku awarii lub wypadku oferujemy naszym klientom całodobową pomoc Nissan Assisstance, dostępną także w 40 krajach Europy.

Zadbaj o swoją inwestycję
Samochód regularnie serwisowany przez mechaników Nissana ma zdecydowanie wyższą wartość w chwili sprzedaży. Dodatkowo jeśli zdecydujesz ę na sprzedaż swojego pojazdu, nabywca będzie miał pewność, że wszystkie prace serwisowe zostały wykonane na najwyższym poziomie.

Umów się na wizytę