Autoryzowany Dealer Nissana w Łodzi

Autoryzowany Dealer Nissana. Łódź jest miastem, na którego obszarze rozwijamy swoją działalność. Naszą siłą napędową jest motoryzacyjna pasja, którą mamy wielką przyjemność dzielić z naszymi Klientami. Nie pozostajemy w miejscu, nieustannie rozwijamy się i stale podnosimy poprzeczkę w zakresie doboru oferowanych produktów motoryzacyjnych, usług z nimi związanych, a przede wszystkim jakości obsługi naszych Szanownych Klientów.

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalna obsługa naszych Klientów, pełna gama samochodów osobowych i dostawczych marki Nissan, różnorodność dogodnych systemów finansowania – kredyt, leasing, atrakcyjne oferty ubezpieczeń, nowoczesny, autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, które nadzorują prawidłową eksploatację samochodu oraz realizują wszystkiego rodzaju naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Sklep części zamiennych i akcesoriów zapewnia każdą oryginalną część do użytkowanego pojazdu, co gwarantuje utrzymanie jego fabrycznego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności. Wszystkim zajmie się doświadczony diler.

Mamy również ofertę dla klientów poszukujących samochodów używanych – gwarantujemy legalność oraz prawidłowy stan techniczny pojazdów z rynku wtórnego.

Kupującym nowe pojazdy w naszym salonie - przedstawiamy możliwość rozliczenia się za pomocą odkupu posiadanego starego auta. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu flot samochodowych dla firm - samochody osobowe, jak i dostawcze, do których mamy specjalnie przystosowany serwis.

Już teraz poznaj ofertę, jaką ma dla Ciebie nasz dealer.