Autoryzowany serwis samochodowy Nissan Łódź

W Łodzi, na ulicy Brzezińskiej 28 mieści się autoryzowany serwis Nissan. Łódź ma już więc serwis, który oferuje nie tylko kupno nowego, sprawdzonego technicznie pojazdu, ale także przeglądy, lakierowanie czy serwis mechaniczny. Nissan od lat wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ten salon zadowala jednak nowoczesnych kierowców, którzy wybierają tylko sprawdzone samochody, części i usługi.
W tym centrum znajdziesz nie tylko oferty nowych i używanych samochodów ale także profesjonalny serwis samochodowy. Łódź zaprasza więc do zapoznania się z bogatą ofertą salonu.

Charakterystyka usług:

- Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
- Naprawy mechaniczne gwarancyjne i pogwarancyjne
- Pełna diagnostyka i naprawy elektronicznych układów zapłonowych i wtryskowych z użyciem najnowszych urządzeń diagnostycznych.
- Pełna diagnostyka zawieszeń i układów jezdnych
- Montaż urządzeń zabezpieczających przed kradzieżą
- Montaż wyposażenia dodatkowego - haki holownicze, systemy audio, bagażniki dachowe, zestawy głośno mówiące do telefonów komórkowych
- Przygotowanie samochodów używanych do sprzedaży, pełna informacja o stanie podzespołów i koniecznych naprawach 

Wszystkie naprawy samochodów wykonujemy zgodnie z technologią napraw producenta. Na naprawy z użyciem oryginalnych części producenta udzielamy gwarancji.
Przy dłuższych naprawach istnieje możliwość skorzystania z samochodu zastępczego.

 

Kontakt SERWIS Auto Łódź:

ul. Brzezińska 28
tel. 42 233 00 00

serwis@nissan-lodz.com


Godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 9:00 - 15:00Serdecznie zapraszamy!