JEDYNY TAKI CROSSOVER

Odkryj zelektryfikowane układy napędowe Nissana Qashqai

Nissan Qashqai jest oferowany w wersji z napędem na 2 lub 4 koła¹, z dwoma zelektryfikowanymi układami napędowymi: Mild Hybrid oraz e-POWER.

Nissan Qashqai e-POWER – odkryj wyjątkowe i ekscytujące wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym bez konieczności podłączania samochodu do sieci elektrycznej

 
 

Odkryj wyjątkową przyjemność prowadzenia

e-POWER

 
Nissan Qashqai – ujęcie w czasie jazdy, transparentny silnik
 

Poczuj przyjemność prowadzenia samochodu elektrycznego za sprawą naszego nowego układu napędowego e-POWER w Nissanie Qashqai. e-POWER to unikalna technologia Nissana, która jest czymś innym niż rozwiązania w tradycyjnym silniku hybrydowym. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Dzięki temu jazda jest bardziej cicha i oszczędna.

Poczuj dynamiczną, wyśrubowaną moc

Na światłach, skrzyżowaniach czy podczas wyprzedzania, napęd e-POWER zapewnia szybkie, płynne przyspieszenie, idealne do warunków miejskich – a wszystko to w niskim zakresie obrotów, dzięki czemu silnik jest cichy i wydajny. Nissan e-POWER to wyjątkowa zelektryfikowana technologia, która wykracza poza technologię hybrydową. Wybierz jeden z dostępnych trybów jazdy, aby dostosować się do sytuacji na drodze: Tryb D (Drive), zapewniający niezapomniane wrażenia z jazdy w każdych warunkach, oraz Tryb B (tryb znany z samochodów elektrycznych), który wspomaga hamowanie regeneracyjne, zwiększając oszczędność paliwa i zmniejszając zużycie hamulców w mieście.

 

Prostsza jazda dzięki technologii e-Pedal Step

Funkcja e-Pedal Step upraszcza prowadzenie samochodu, zapewniając łatwiejsze i wygodniejsze podróże, ponieważ umożliwia przyspieszanie i zwalnianie do minimalnej prędkości około 10 km/h, przy użyciu tylko jednego pedału¹.

 

Wydajność z myślą o mieście

 

Natychmiastowa reakcja, cicha praca silnika, płynne przyspieszanie w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów sprawiają, że układ e-POWER, w porównaniu z tradycyjnym silnikiem benzynowym, zapewnia niższe zużycie paliwa2.

 

>>>POBIERZ CENNIK