Nowy Nissan Juke

 

 

7-8.11-2019

W tych dniach zapraszamy Państwa na prezentację nowego

Nissan Juke do salonu na ul. Brzezińska 28


Ponad 10 lat temu Nissan Juke przełamał schematy swym wyjątkowym stylem. Teraz, kolejny raz redefiniuje powszechne opinie na temat kompaktowych SUV-ów.
Coupé-crossover – takie określenie zyskało smukłe i jednocześnie muskularne nadwozie nowego Nissana Juke. W porównaniu do poprzednika urosło praktycznie pod każdym względem, poza masą własną, która w bazowej wersji jest niższa o 23 kg. Na szczególną uwagę zasługuje zwiększony rozstaw osi, co pozwoliło wygospodarować we wnętrzu znacznie więcej przestrzeni dla podróżujących. Nie stało się to jednak kosztem bagażnika, ponieważ jego objętość wzrosła aż o 20%, do 422 litrów.

Pod maską nowego Nissana Juke znalazł się oszczędny, 3-cylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1 litra i mocy 117 KM. Dostępny jest w połączeniu z 6-biegową przekładnią manualną lub 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DCT.

Na gamę nowego Nissana Juke składa się pięć poziomów wyposażenia: znane z innych modeli marki Visia, Acenta, N-Connecta i Tekna oraz stworzona specjalnie dla nowego crossovera wersja N-Design.

Już bazowa wersja Visia, oferowana w cenie 67 900 zł, wyposażona jest między innymi w jednobryłowe przednie fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, manualną klimatyzację, system audio z 4 głośnikami oraz tempomat z ogranicznikiem prędkości. Komfort i bezpieczeństwo jazdy poprawiają światła Full LED, automatyczne światła drogowe, system hamowania awaryjnego z rozpoznawaniem pieszych i rowerzystów, system ostrzegania i interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych oraz system wspomagający ruszanie pod górę.

Najwyższa wersja, Tekna, której ceny rozpoczynają się od 92 900 zł, w porównaniu do odmiany

N-Connecta oferuje dodatkowo 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich, system kamer 360°, podgrzewane fotele oraz skórzano-materiałową tapicerkę. Ponadto wyróżnia się bogatym wyposażeniem w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, na którego liście znalazł się zaawansowany układ wspomagający kierowcę ProPILOT, a także systemy ostrzegające o pojeździe w martwym polu oraz o ruchu w kierunku poprzecznym. Także i tę wersję można dopasować do swoich upodobań, zamawiając dwukolorowe nadwozie, a także uatrakcyjnić zaawansowanym systemem nagłośnienia BOSE® Personal® Plus z 8 głośnikami, w tym w zagłówkach obu przednich foteli. Nowy Nissan Juke jest dostępny z bezpłatnym pakietem rozszerzonej gwarancji na dodatkowe 2 lata, ponad standardową 3-letnią gwarancję producenta. Klient otrzymuje zatem łącznie rozszerzoną gwarancję na 5 lat / 100 000 km.

 

Ponadto egzemplarze z roku produkcji 2019 objęte są specjalną ofertą finansowania – kredytem 50/50 0% lub kredytem Select 0%.

Po więcej informacji zapraszamy do salonu w dniach:

7-8.11.2019.

Podczas prezentacji modelu będziecie mogli państwo usiąść wygodnie w fotelach, chwycić kierownicę wzorowaną na autach sportowych i przygotować się na niezapomniane wrażenia.

 

ZAPRASZAMY!!!