SAMOCHODY ZELEKTRYFIKOWANE NISSANA
Przestawienie się na samochód zelektryfikowany nie musi być dużym wyzwaniem.

Dzięki szerokiej gamie napędów z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania.

 

 

 

Napęd mild hybrid, poprawa wydajności

Przestawienie się na samochód zelektryfikowany nie musi być dużym wyzwaniem. Dzięki szerokiej gamieSamochody z napędem mild hybrid to najprostszy sposób na zapoznanie się z zaletami silników zelektryfikowanych. Silnik benzynowy napędza koła, natomiast bateria litowo-jonowa zapewnia wsparcie podczas przyspieszania, pokonywania wzniesień i jazdy na autostradzie. Jedyna różnica, jaką zauważysz, to oszczędność paliwa i komfort jazdy – zwłaszcza w korku.

Hybryda, ekscytujące możliwości z napędem elektrycznym

W pojazdach hybrydowych obok zwykłego silnika benzynowego pracuje silnik elektryczny, który zapewnia wiele korzyści płynących z jazdy na napędzie elektrycznym, bez konieczności ładowania akumulatora. System automatycznie przełącza się między napędem elektrycznym, spalinowym lub ich kombinacją, w zależności od siły nacisku na pedał gazu.

Napęd e-POWER – wyjątkowe rozwiązanie

Technologia e-POWER łączy silnik benzynowy, który ładuje akumulator i silnik elektryczny, który napędza koła. Napęd ten działa na podobnej zasadzie jak w samochodzie elektrycznym, zmniejszając emisję spalin i koszty eksploatacji, ale ponieważ samochodu nie trzeba podłączać do sieci, kierowca nie musi zmieniać swoich przyzwyczajeń. Wykorzystuje również energię regeneracyjną, którą ładowany jest akumulator.

W 100% elektryczny silnik

Dzięki silnikowi elektrycznemu i baterii już nigdy nie będziesz musiał tankować. Samochody elektryczne są bardziej wydajne, ciche, a ich koszt eksploatacji i serwisowania jest niższy. Możesz ładować go w domu (np. za pomocą ładowarki naściennej) lub na stacjach ładowania dostępnych zarówno w miastach jak i w trasie.

 

 

 

 

Nasze zelektryfikowane opcje w skrócie

 

Napęd e-4ORCE na wszystkie koła

Nie chodzi o samą moc, ale o to, jak ją wykorzystujesz. Technologia e-4ORCE uwalnia pełny potencjał jazdy zelektryfikowanym samochodem, przekazując moc na odpowiednie koła we właściwym czasie, zapewniając niesamowitą kontrolę i komfort, niezależnie od nawierzchni. Dostępny w nowym Nissanie Ariya i nowym Nissanie X-Trail