WYNAJEM - inna strona LEASINGU

Nissan Business Finance (NBF) zapewnia korzyści, które są sumą zalet finansowania auta leasingiem operacyjnym oraz usługi zarządzania. W rezultacie jest to najbardziej efektywny sposób użytkowania pojazdów w firmie.

Wynajem długoterminowy to połączenie finansowania z kompleksowym pakietem usług dodatkowych, podnoszących komfort i obniżających koszty korzystania z samochodu. Wszystko w stałej miesięcznej opłacie przez cały okres trwania umowy.

W ramach Nissan Business Finance, poza finansowaniem floty, Klient otrzymuje szeroki wachlarz usług dodatkowych: obsługę serwisową, ubezpieczenie z likwidacją szkód, assistance, samochód zastępczy, opony. Dzięki elastycznej ofercie parametry poszczególnych usług mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

·         Finansowanie floty odbywa się poprzez umowę leasingu operacyjnego

·         Ryzyko zmiany wartości rezydualnej (końcowej) pojazdów leży po stronie Nissan Business Finance

·         Umowa podpisywana jest na określony czas (24 – 60 miesięcy) oraz limit kilometrów (do 200 000 km)

Po okresie wynajmu samochód może zostać zwrócony do Nissan Business Finance, który zajmuje się sprzedażą samochodów pokontraktowych oraz doradza klientowi w kwestii wyboru nowej floty.

Najważniejsze zalety Nissan Business Finance:

Finansowe 

·         Precyzyjne planowanie budżetu oraz przewidywalność kosztów - stałe, miesięczne raty wynajmu umożliwiają łatwe i precyzyjne planowanie wydatków związanych z firmową flotą oraz uwalniają od ryzyka związanego z niespodziewanymi wydatkami

·         Niższe koszty - dzięki optymalnemu dobraniu parametrów świadczonych usług oraz rabatom wynegocjowanym przez Nissan Business Finance

·         Większa płynność finansowa - wynajmowane pojazdy nie obciążają płynności bieżącej firmy tak jak zakup za gotówkę

Podatkowe

·         Możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, w dozwolonej przepisami kwocie

·         Raty wynajmu to koszt uzyskania przychodu, obniżając wysokość podatku dochodowego

Administracyjne

·         Oszczędność czasu – NBF przejmuje od klienta obowiązki związane z opieką nad służbowymi samochodami, w tym z ich zakupem, rejestracją, serwisowaniem, ubezpieczeniem itp.

·         Specjalistyczna wiedza i "know - how"- doświadczeni konsultanci NBF doradzają, jak w optymalny sposób skonstruować politykę flotową firmy.

 

 

Szczegóły oferty

Nissan Business Finance, w ramach jednej stałej miesięcznej opłaty, zapewnia finansowanie oraz kompleksowe zarządzanie flotą pojazdów (obsługa serwisowa, ubezpieczenie, likwidacja szkód, assistance, zakup, wymiana i relokacja  opon).

Finansowanie:

·         leasing operacyjny  z wysoką wartością wykupu samochodu

·         stałe, niskie oprocentowanie obowiązujące przez cały okres umowy

·         brak konieczności wykupu samochodu po zakończeniu umowy

Obsługa serwisowa:

·         przeglądy okresowe oraz bieżące naprawy wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi wraz z zakupem części i materiałów eksploatacyjnych

·         ścisła kontrola jakości wykonywanych napraw i przeglądów

·         rozliczenie bezgotówkowe

Ubezpieczenie:

·         pełen pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego (OC, AC, NNW)

·         szybkie i kompleksowe procedury likwidacji szkód komunikacyjnych

·         likwidacja szkód komunikacyjnych tylko w autoryzowanych serwisach współpracujących z Nissan Business Finance

Assistance:

·         dedykowana linia telefoniczna Nissan Business Finance dla użytkowników pojazdów dostępna 24 h na dobę

·         samochód zastępczy

·         pomoc dostępna na terenie całej Unii Europejskiej

Opony:

·         zakup, składowanie i wymiana opon

·         możliwość wymiany opon na terenie całej Polski

·         relokacja ogumienia

 

Parametry i zakres usług w ramach oferty Nissan Business Finance mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań Klienta – szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Nissana.

 

 

Nissan Business Finance to usługa wynajmu długoterminowego przygotowana przy współpracy RCI Leasing Polska Sp. z o.o., Nissan Sales Central & Eastern Europe oraz ALD Automotive.

@NissanPolska